Ви тут: ЧДТУ Новини Бакалаври-дизайнери ЧДТУ успішно захистили кваліфікаційні роботи бакалаврів
Четвер, 01 липня 2021 09:53

Бакалаври-дизайнери ЧДТУ успішно захистили кваліфікаційні роботи бакалаврів

З 8 до 11 червня 2021 року на кафедрі дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування й дизайну Черкаського державного технологічного університету проходили захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 022 — Дизайн.

Екзаменаційну комісію очолила кандидатка мистецтвознавства, доцентка, Заслужена діячка мистецтв України, директорка Черкаського обласного художнього музею Ольга Гладун.

— У житті кожного студента захист дипломів — це дуже важлива та хвилююча подія, — зазначила докторка мистецтвознавства, доцентка, завідувачка кафедри дизайну Інна Яковець, — наша мета зробити цей день для випускників справжнім святом!

Після успішного захисту всіх кваліфікаційних робіт студенти висловили подяку викладачам кафедри за отримані знання, які стануть у нагоді в майбутній професії.