Ви тут: ЧДТУ Новини Дизайнерки ЧДТУ стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
П'ятниця, 04 червня 2021 09:42

Студентки кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету продемонстрували високу фахову підготовку під час Підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020/2021 навчального року зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», яка проходила наприкінці квітня в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» онлайн на платформі Microsoft Office 365 у Microsoft Teams за ініціативи кафедри «Геометричне моделювання та комп’ютерна графіка».

За результатами конференції, Диплом І ступеня отримали студентки кафедри дизайну спеціалізації «Промисловий дизайн» Черкаського державного технологічного університету Марина Тертишник (група МДЗ-53) та Валерія Мандра (група МДЗ-63) у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020/2021 н.р. за напрямом «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика». Варто зазначити, що Марина Тертишник другий рік поспіль стає переможницею цього конкурсу.

Тема роботи, яка принесла дівчатам перемогу — «Дизайн малих архітектурних форм у контексті вирішення екологічних проблем». Науковий керівник: доктор мистецтвознавства, доцент, завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ Інна Яковець.

Цьогоріч галузевій комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» надійшла 151 студентська наукова робота з 34 закладів вищої освіти 16 міст України.