,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ розпочався Тиждень фінансової грамотності
Понеділок, 22 березня 2021 15:27

У ЧДТУ розпочався Тиждень фінансової грамотності

У ЧДТУ розпочався Тиждень фінансової грамотності

22 березня 2021 року у Черкаському державному технологічному університеті, за ініціативи кафедри фінансів факультету економіки та управління, розпочався Тиждень фінансової грамотності.

З вітальним словом до учасників офіційного відкриття звернувся декан факультету економіки та управління ЧДТУ Віктор Демиденко, зазначивши, що сьогодні для досягнення фінансової незалежності та фінансового успіху вкрай необхідно бути фінансово грамотним. 

Цьогоріч темою Global Money Week у 2021 році є «Бережіть себе, бережіть свої гроші!», а гасло звучить як «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», відтак фінансова освіта, фінансова грамотність та фінансова інклюзія є важливими складовими для збереження здоров’я та фінансової стійкості населення в умовах сьогодення. Під час прямого включення з відкриття Всесвітнього тижня грошей генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) Хосе Анхель Гурріа Тревіньо зауважив, що Global Money Week має бути не лише тижнем, а постійним способом мислення.

Цього дня стартував конкурс «Селфі на тлі фінансової установи міста Черкаси: хто більше?» та пройшов брейн-ринг «Що Ви знаєте про гроші?».

Переможцями інтелектуальної боротьби стали:

Іван Шиятий (група ФК-181);

Ярослав Яшний (група ЕП-204);

Нікіта Слободніченко (група БО-202).

У межах Всесвітнього тижня грошей Global Money Week у Черкаському державному університеті проходитиме низка різноманітних заходів, які допоможуть засвоїти основні економічні поняття та зрозуміти принципи управління фінансами та застосовувати  економічні знання на практиці.