Ви тут: ЧДТУ Новини Проєкт студентів факультету економіки та управління ЧДТУ став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Ярмарка Громадських ініціатив»
Середа, 03 березня 2021 09:43

Активізм молоді – рушійна сила на шляху до якісних змін в державі. Саме такий лозунг підтвердили студенти кафедри економіки та управління 1 та 3 курсів спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування» та 076 «Підприємництво та економіка підприємства» Черкаського державного технологічного університету: Ярослав Яшний, Костянтин Сандуца, Анастасія Вакуловська, Ірина Саєнко, Дмитро Михайлусь, які взяли участь і перемогли у Всеукраїнському конкурсі «Ярмарка Громадських ініціатив» від ВІ «Активна Громада».

Запропонований студентами проєкт Dream Study Change – створення локації для молоді – території генерування ідей соціальних та бізнес проєктів, реалізовувався під керівництвом завідувача кафедри економіки та управління ЧДТУ, д.е.н., професора Руслана Манна.

– Завдяки таким проєктам ми боремося із пасивністю молоді, допомагаємо їм знайти та реалізувати себе в майбутньому, мотивуємо їх до змін, привертаємо увагу до того, як молодь може розвиватись та змінювати світ навколо себе, формувати ідеї проєктів та успішно їх реалізувати, – зазначив Костянтин Сандуца – засновник Школи успіху.

Захід відбувся, в межах оголошеного конкурсу ВІ «Активна громада Черкас» на чолі з регіональною координаторкою ВІ «Активна громада Черкас», к.е.н., доцентом кафедри економіки та управління ЧДТУ Світланою Кошеленко, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування, наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID).