Ви тут: ЧДТУ Новини Інформаційний центр ЄС запрошує подавати заявки на участь у грантовій програмі імені Лейна Кіркланда
Понеділок, 22 лютого 2021 09:30

Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує подавати заявки на участь у грантовій програмі імені Лейна Кіркланда (Польща) у 2021/2022 навчальному році.

ПРО ПРОГРАМУ

1. СТИПЕНДІЯ ІМ.Л.КІРКЛАНДА НА 9 МІСЯЦІВ

Програма передбачає 2 семестри навчання в одному з 5 польських академічних центрів (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін) та, як мінімум, 2-х тижневе професійне стажування в державних, приватних та некомерційних організаціях.

До подачі заявок запрошують кандидатів, які мають намір повернутися в свою країну після закінчення стипендіальної програми, щоб реалізовувати стипендіальний проект і впроваджувати отримані в рамках стипендії знання.

ДЛЯ КОГО:

• викладачі ЗВО

• працівники органів державного і місцевого управління

• юристи

• підприємці менеджери в бізнесі, НКО, культурі, освіті охорони навколишнього середовища, охорони здоров'я

• лідери НКО

• діячі культури і громадські активісти

• журналісти

ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИМОГИ

• громадянство і постійне проживання в Україні (до участі в конкурсі не допускаються особи, які мають карту постійного проживання в Польщі, а також ті, хто на момент подачі стипендіальної заявки живе або працює в Польщі)

• повна вища освіта (ступінь магістра або еквівалент)

• вік до 40 років

• досвід професійної діяльності — мінімум 2 роки

• мінімум 2-х річна перерва з моменту перебування на попередній закордонній стипендії, яка тривала більше 6 місяців.

2. СТИПЕНДІЯ НАУКОВА KIRKLAND RESEARCH

Програма Kirkland Research адресована досвідченим науковцям зі ступенем кандидата наук і документально підтвердженими науковими досягненнями у вигляді публікацій.

ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИМОГИ

• вік до 40 років (в обґрунтованих випадках до 45 років)

• науковий ступінь кандидата наук

• досвід наукової роботи – мінімум 4 роки

• наукові досягнення, в тому числі публікації

• знання польської мови на рівні B2

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК НА ПРОГРАМУ:  1 березня 2021 року

Деталі та реєстрація на сторінці програми https://kirkland.edu.pl/

Залишились запитання? Звертайтеся: Інформаційний центр ЄС в Черкаській області, факультет економіки та управління ЧДТУ, кафедра фінансів, ауд. 705-1 корпусу, тел. (0472) 51-15-78, проф. Березіна Олена Юріївна.