Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ стартували змагання з футзалу за Кубок ректора ЧДТУ-2021
Середа, 17 лютого 2021 18:14

У ЧДТУ стартували змагання з футзалу за Кубок ректора ЧДТУ-2021

17 лютого 2021 року у спорткомплексі Черкаського державного технологічного університету стартували традиційні  змагання з футзалу серед команд гуртожитків за Кубок ректора ЧДТУ-2021.

Перед початком спортивної боротьби з надихаючими на перемогу словами до учасників змагань звернулися завідувач кафедри фізичного виховання та здоров'я людини ЧДТУ Василь Загородній та начальниця відділу студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ Інна Король.

Головний суддя командних змагань з футзалу – старший викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини ЧДТУ Павло Кандиба.

Відповідальний за проведення та організацію Кубка Ректора ЧДТУ-2021 – фахівець ІІ категорії Відділу студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ Богдан Кулинич.

Черкаський державний технологічний університет продовжує пропагувати здоровий спосіб життя, розвивати фізичну підготовку та популяризувати різні види спорту серед студентів та співробітників.