Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі і студенти кафедри дизайну ЧДТУ стали переможцями у VI Міжнародному конкурсі книжкового знаку пам'яті Фелікса Кідера
Середа, 18 листопада 2020 09:42

VI Міжнародний конкурс книжкового знаку пам'яті Фелікса Кідера проходив у Херсонському національному технічному університеті 6 листопада 2020 року. З 2020 року конкурс став Міжнародним, адже до нього приєдналися закордонні учасники. На виставці та в каталозі можна буде побачити екслібриси із Чехії, Польщі, Туреччини, Мексики та України. Цьогоріч на конкурсі було представлено близько 300 робіт, розподілених у номінаціях: «Традиційний екслібрис», «Комп’ютерний екслібрис», «Меморіальний екслібрис», «Екслібрис присвячений В.Моругіну», «Екслібрис присвячений Й.Пачоському», «Екслібрис присвячений І.Франку».
На конкурсі кафедра дизайну (сектор Графічного дизайну) Черкаського державного технологічного університету презентувала 25 робіт студентів, з яких 5 робіт здобули призові місця в різних номінаціях. Відповідно до результатів конкурсу переможцями стали: Бережна Маруся, Кудревич Вікторія, Кондратенко Анна, Рогова Вікторія.
Черкаський державний технологічний університет вітає переможців та їхніх керівників із визнанням!