Ви тут: ЧДТУ Новини Київський професор провів лекцію студентам спеціальності «Автомобільний транспорт» ЧДТУ
Понеділок, 21 вересня 2020 11:41

18 вересня на кафедру автомобілів та технологій їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету, у межах творчої співпраці, завітав доктор технічних наук, професор Київського Національного Транспортного Університету Василь Матейчик. Вчений в області екологічності транспортних засобів провів для студентів 4 курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» відкриту лекцію  на тему «Телематика транспортних засобів».

Ми дуже вдячні нашому колезі за обмін досвідом та цікаву лекцію. Сподіваємося на подальшу співпрацю та чекаємо на нові зустрічі!, зазначає завідувачка кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації ЧДТУ Людмила Тарандушка.