Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ запрошує учнів 8-10 класів на безкоштовні курси з основ програмування та інформаційних технологій
П'ятниця, 18 вересня 2020 09:41

Кафедра комп'ютерних наук та системного аналізу факультету інформаційних технологій і систем Черкаського державного технологічного університету оголошує набір учнів 8-10 класів на безкоштовні, якісні та цікаві курси «Основи програмування та інформаційних технологій».

Програма курсів:

• Основи web-програмування (HTML, CSS)

• Основи роботи з системами управління контентом (CMS)

• Основи роботи з базами даних (MySQL)

• Основи програмування на мові Python

Форма навчання: очно-дистанційна.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ З 1 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

За результатами навчання слухачам видається сертифікат.

Для того, щоб записатися на курси, пишіть на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте за номером: (0472) 51-15-84.

Адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, корпус №1, 5-й поверх, ауд. 511, кафедра комп'ютерних наук та системного аналізу.