Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти кафедри харчових технологій проходять практику на провідних підприємствах харчової промисловості
Середа, 15 липня 2020 09:44

У студентів факультету харчових технологій та сфери обслуговування кафедри харчових технологій розпочалася практика на провідних підприємствах харчової промисловості.

Зокрема, підприємство ТОВ «Канів-солод», де студенти групи ТБВ-84 та ТБВ-74 проходять ознайомчу та виробничу практику. Директор з виробництва – Кришун Олена Іванівна, знайомить студентів з підприємством по виробництві солоду та з технологією виробництва солодових екстрактів.

Кафедра харчових технологій висловлює подяку Олені Іванівні за співпрацю і якісно організовану практику для студентів.