Ви тут: ЧДТУ Новини Ректор ЧДТУ Олег Григор запрошує 20 травня до онлайн діалогу (відео)
Четвер, 14 травня 2020 17:06

Ректор ЧДТУ Олег Григор запрошує 20 травня до онлайн діалогу (відео)

Зважаючи на роботу Черкаського державного технологічного університету в дистанційному режимі, ректор ЧДТУ Олег Григор записав відеозапрошення до спілкування у форматі онлайн-діалогу «ЧДТУ: абітурієнт – університет – студент», що відбудеться у середу, 20 травня, о 14:00 на офіційній сторінці ЧДТУ в Instagram.

Під час нашої зустрічі ми розглянемо питання як вступати до університету, умови навчання, проживання в гуртожитках, особливості навчання, а також із задоволенням відповімо на ваші запитання, –  заохотив до діалогу ректор ЧДТУ Олег Григор.

Відтак, ваші запитання надсилайте на офіційну електронну адресу ЧДТУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на адресу приймальної комісії ЧДТУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ставити запитання також можна у приватних повідомленнях на facebook сторінці Черкаського державного технологічного університету.

Черкаський державний технологічний університет чекає на ваші запитання та на зустріч!