Ви тут: ЧДТУ Новини Cтудентка ЧДТУ Альбіна Гриліцька стала першою віце-міс "Студ-Міс України 2012"
Понеділок, 11 березня 2013 14:38

Cтудентка ЧДТУ Альбіна Гриліцька стала першою віце-міс "Студ-Міс України 2012"

Студенти ЛФ не тільки розумні й талановиті, а ще й дуже красиві. Студентка 4 курсу, групи ПЛ 93 Грілицька Альбіна стала першою віце-міс на конкурсі краси серед студенток.

У київському концертному холі Crystal Hall 25 студенток з усіх областей України змагалися за звання студентської красуні країни.
Номінантки на звання «Студ-Міс 2012» радували глядачів дефіле в чотири виходи. Стильні українські вбрання від дизайнера Оксани Полонець чудово виглядали на дівчатах.

Студентка ЧДТУ перша віце-міс

Звели з розуму не тільки глядачів, але й членів журі представниці прекрасної статі в блискучих вбраннях від салону Slanovskiy. Вихід в купальниках від будинку модної білизни AJOUR змусив чоловічу половину залу затамувати подих.

Дефіле номінанток в сукнях від Анастасії Іванової NaiLu-naby Anastasia Ivanova підкреслив урочистість моменту оголошення переможниць конкурсу.

Першою віце-міс "Студ-Міс України 2012"стала Альбіна Гриліцька, студентка Черкаського державного технологічного університету.

Альбіно, ми пишаємося тобою і чекаємо нових перемог!