Ви тут: ЧДТУ Новини Дизайнери ЧДТУ підготували святкові подарунки для дітлахів Черкаського центру онкології та гематології
Субота, 28 грудня 2019 09:21

Викладачі та студенти спеціальності «Графічний дизайн» кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету створили святкові подарунки для дітлахів з Черкаського центру онкології та гематології.

Попри напружену підготовку до сесії, за ініціативи старшої викладачки кафедри дизайну ЧДТУ Олени Галицької, студенти підготували та передали унікальні подарунки малечі та батькам. Дбайливо пошиті торбинки, оздоблені власноруч створеними принтами та наповнені  ласощами стали чудовими святковими подарунками дітям, які не втрачають надії на швидке одужання. А для батьків діточок дизайнери створили вітальні листівки з теплими щирими словами найкращих побажань.