Ви тут: ЧДТУ Новини Жіноча збірна команда ЧДТУ з баскетболу вп'яте стає переможницею Універсіади Черкащини
Четвер, 12 грудня 2019 09:49

11 грудня в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходили змагання з баскетболу 3х3 серед жіночих та чоловічих команд за програмою XVII Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти.

Участь у змаганнях взяли команди Черкаського державного технологічного університету, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Уманського національного університету садівництва та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Змагання проходили за коловою системою.

Жіноча збірна ЧДТУ у першій грі перемогла студентів з УДПУ з рахунком 11:9. У другій грі наші дівчата зустрілася зі збірною ЧІПБ та впевнено здолали суперниць з рахунком 8:1. Третя гра також принесла перемогу  ЧДТУ над УНУС з рахунком 8:4. Фінальна зустріч із ЧНУ проходила напружено, цікаво та коректно і принесла дівочій команді ЧДТУ п’яту перемогу в обласних змаганнях та золото. Особливо дорогоцінна ця перемога на виїзді у місті Умань.

Чемпіонками області стали: Сєрова Дар’я, гр. МДЗ-51 (ФКТМД); Сибій Вікторія, гр. НП-65 (ФГТ); Онищенко Анжела, гр. БО-182 (ФЕУ); Коваль Анастасія, гр. ЕП-174+СК (ФЕУ).

Чоловіча збірна команда не змогла повторити своє минулорічне досягнення (минулого року були першими), цього річ вигравши лише у студентів УНУС (15:13), хлопці посіли 4 місце.  Рахунок зустрічей: «ЧДТУ» - «ЧІПБ» 11:13;«ЧДТУ» - «УДПУ» та «ЧДТУ» - «ЧНУ» 14:21.

У складі збірної університету грали Кузьменко Владислав, МГХТ-904 (БФ); Глазков Олександр, гр. АКІТС-189 (ФІТІС); Стецюк Євгеній, гр. Т-63 (ФХТСО); Шевченко Сергій, гр. ГРС-72 (ФХТСО). Ці ж хлопці паралельно беруть участь у змаганнях Аматорської ліги міста Черкаси з баскетболу, де демонструють кращі результати. За результатами проведеного п’ятого туру команда «ЧДТУ» має лише одну поразку та посідає  друге місце у турнірній таблиці дивізіону Б.

Вітаємо з  перемогою дівочу збірну ЧДТУ  та бажаємо дружньому професійному колективу тренерів Володимиру Ярославському, Ларисі Ярославській та Костянтину Рудакову подальших здобутків вихованців. Так тримати!