Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІД провели тематичний тренінг
Вівторок, 03 грудня 2019 10:27

У ЧДТУ напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІД провели тематичний тренінг

28 листопада напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІД у Черкаському державному технологічному університеті  представниця Молодіжної Громадської організації «Перехрестя» Олена Щаднова провела тренінг для студентів на тему: «ВІЛ міфи та факти».

Упродовж зустрічі тренерка говорила з молоддю про те, яким чином можна інфікуватися ВІЛ, разом розвіювали міфи, опираючись на факти.

Як виявилося, серед студентства поширено досить багато міфів, тому Олена допомогла розібратися у питанні і розставити всі крапки над І.

Під час практичного заняття студенти розкладали запропоновані слова на дві категорії: поведінка з високим ризиком інфікування та поведінка без ризику. Наприкінці зібрання учасники в групах закріплювали матеріал та записували на фліпчарт рекомендації запобігання інфікуванню. Окрім цього, всі охочі мали змогу поставити будь-які запитання тренерці та отримати на них розгорнуту відповідь.