Ви тут: ЧДТУ Новини Команда ЧДТУ здобула друге місце в автоперегонах Timeattack
Вівторок, 08 жовтня 2019 12:26

Команда ЧДТУ здобула друге місце в автоперегонах Timeattack

6 жовтня близько 50 учасників підкорювали круті віражі автоперегонів Timeattack, які проходили у Черкасах. Команда кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету, заручившись підтримкою декана факультету Миколи Підгорного, який завжди підтримує студентські ініціативи, однією з перших, зареєструвалася для участі в автозмаганнях.

Студенти Сергій Горьовий та Іван Біленко, під пильним керівництвом викладачів і завідувачки кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації ЧДТУ Людмили Тарандушки, повернули до життя старенький «Запорожець», який приносить своїм «реаніматорам» призові місця другі перегони поспіль. Цього разу студент Сергій Горьовий, вправно кермуючи автівкою,  у кільцевих змаганнях своєї категорії продемонстрував другий за швидкістю результат та знову піднявся на другу сходинку п’єдесталу переможців.