Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ привітав лісівників Черкащини з професійним святом
Понеділок, 16 вересня 2019 14:33

ЧДТУ привітав лісівників Черкащини з професійним святом

Щороку у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства України. Цьогоріч в Черкаському державному технологічному університеті на кафедрі загальної екології, педагогіки та психології будівельного факультету відкрито спеціальність «Лісове господарство», тож віднині до цього свята причетні і майбутні лісівники та викладачі, які готують фахівців у галузі лісового господарства.

Відтак, представники Черкаського державного технологічного університету завітали 13 вересня на урочистості до лісівників Черкащини, аби принагідно передати щирі вітання з професійним святом.

Під час урочистої події викладачка кафедри загальної екології, педагогіки та психології ЧДТУ Наталія Старовойтенко зачитала Вітальну адресу від колективу Черкаського державного технологічного університету з нагоди свята, а студенти спеціальності «Лісове господарство» привітали присутніх пісенним дарунком.