Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройде зустріч із координатором стипендіальної програми німецької економіки для України
П'ятниця, 24 травня 2019 09:41

Мета – поширення інформації щодо можливостей проходження практики у Німеччині у 2020 році. Програма фінансується Федеральним  міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та приймаючими компаніями. Впроваджується спільними зусиллями Торгово-промислової палати України (Київ) та Німецького товариства економічного співробітництва (GIZ).

Учасники зустрічі дізнаються: як взяти участь в програмі, які вимоги до кандидатів,  як підготувати необхідні документи терміни подачі документів та проходження відбору, які вигоди отримує стипендіат від участі та багато іншої цікавої інформації.

Участь безкоштовна та без попередньої реєстрації! Приходь! Чекаємо на тебе! Долучайся!