Ви тут: ЧДТУ Новини Попит на фахівців ЧДТУ з експертизи культурно-історичних цінностей стрімко зростає
Вівторок, 14 травня 2019 11:40

13 травня у Києві відбулася робоча зустріч представників кафедри історії та права Черкаського державного технологічного університету та представників кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, під час якої підписано Договір про співпрацю між кафедрами двох закладів вищої освіти. Підписання Договору про співпрацю стало логічним продовженням популяризації  відкритої у Черкаському державному технологічному університеті у 2017 році спеціальності «Історія та археологія» з освітньою програмою «Історія, музеєзнавство та експертиза культурно-історичних цінностей», фахівці з якої наразі користуються неабияким попитом на сучасному ринку праці.

Протягом візиту завідувач кафедри історії та права ЧДТУ Ірина Стадник  та доценти кафедри Оксана Яшан і Юрій Лазуренко мали нагоду ознайомитися з діяльністю Лабораторії експертизи культурно-історичних цінностей, що діє при кафедрі джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін, а також обговорити практичні моменти зі створеннянауково-дослідної лабораторії експертизи культурно-історичих цінностей в Черкаському державному технологічному університеті. Підбиваючи підсумки зустрічі завідувач кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін НПУ ім. Драгоманова, доктор історичних наук, професор Олександр Потильчак наголосив, що збереження історичної та культурної спадщини є стратегічним завданням на сучасному етапі розвитку незалежної України, і саме тому важливим є підготовка фахівців в цій галузі.