Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ взяв участь в урочистостях до Дня Перемоги
П'ятниця, 10 травня 2019 11:25

ЧДТУ взяв участь в урочистостях до Дня Перемоги

Колектив Черкаського державного технологічного університету взяв участь в урочистостях присвячених 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Минають роки, але 9 травня залишається для кожного з нас символом єдності, незламності духу та перемоги. Цьогоріч на Соборній площі зібралися черкасці та гості міста, аби відзначити цей особливий день, слава про який передається від покоління до покоління.

Дорогою ціною заплатив Український народ за право жити на вільній землі. Історія України – це постійна боротьба за утвердження народності й нації, розбудови соборної незалежної демократичної держави. У нелегкі для нашої країни часи українці проявляють дива хоробрості, відданості своїй рідній землі, борючись за її суверенітет та територіальну цілісність.

Після урочистого мітингу учасники долучилися до ходи пам’яті та покладання квітів до монументу «Борцям за волю України», Стели Героїв Другої світової війни та до Пагорба Слави.