Ви тут: ЧДТУ Новини Науковці ЧДТУ увійшли до складу Науково-методичних комісій МОНУ
П'ятниця, 03 травня 2019 08:55

Науковці ЧДТУ увійшли до складу Науково-методичних комісій МОНУ

За рішенням Конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України до складу Науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОНУ увійшли представники Черкаського державного технологічного університету. Завідувач кафедри філософських і політичних наук Анжела Бойко – член Науково-методичної комісії з гуманітарних наук та богослов’я (підкомісії Філософія). Завідувач кафедри екології Олена Хоменко – член Науково-методичної комісії з біології, природничих наук та математики (підкомісії Екологія). Відповідний наказ «Про затвердження персонального складу Науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОНУ» (№582 від 25.04.2019 р.) розміщено на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.