Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройшов майстер клас «іспанська з нуля»
Четвер, 25 квітня 2019 10:53

У ЧДТУ пройшов майстер клас «іспанська з нуля»

У ЧДТУ пройшов майстер клас  «іспанська з нуля»

24 квітня у межах Тижня романо-германської філології та перекладу в Черкаському державному технологічному університеті весело та цікаво пройшов майстер клас з іспанської мови під керівництвом старшого викладача кафедри романо-германської філології та перекладу Людмили Марікуци.  Під час заходу студенти групи НП-65 спеціальності «Германські мови та літератури: переклад включно», які вивчають іспанську мову як третю іноземну,   навчали присутніх іспанської.

Студенти пояснили правила читання, презентувати лексичний матеріал за темою «Про себе», «Привітання», «Прощання». Всі бажаючі мали можливість спробувати свої сили в міні діалогах.

Для атмосферності студенти продемонстрували захоплююче відео з карнавалу іспаномовних країн, а на завершення заходу всі разом виконали іспанську пісню Bésame Mucho  в жанрі болеро, написану мексиканкою Консуело Веласкес Торрес.

Галерея зображень