Ви тут: ЧДТУ Новини Студентка ЧДТУ стала призеркою XVII Фестивалю-конкурсу «Весняна хвиля - 2019»
Понеділок, 22 квітня 2019 15:37

Студентка ЧДТУ стала призеркою XVII Фестивалю-конкурсу «Весняна хвиля - 2019»

16 квітня у Європейському університеті в місті Київ відбувся XVII Фестиваль-конкурс «Весняна хвиля». Цьогоріч близько сотні конкурсантів змагалися у номінаціях: художнє слово,  авторська поезія та театральне мистецтво. Другокурсниця факультету електронних технологій і робототехніки групи П-73 Черкаського державного технологічного університету Олена Зубрицька продемонструвала свою майстерність у номінації «художнє слово» та  отримала диплом лауреата ІІ ступення за виступ із гуморескою Павла Глазового ''Як Кузьму провчила жінка його мила''. Готував конкурсантку до мистецького фестивалю  фахівець ІІ категорії Відділу студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ Артем Євтушенко.