Ви тут: ЧДТУ Новини Тиждень англійської мови у ЧДТУ завершився інтелектуальним поєдинком
П'ятниця, 05 квітня 2019 13:58

Тиждень англійської мови у ЧДТУ завершився інтелектуальним поєдинком

5 квітня у Черкаському державному технологічному університеті відбувся брейн-ринг «Inquiring Mind». Команда другокурсниць «Girls’ Power»  та команда четвертого курсу «BlackStar» кафедри іноземних мов факультету гуманітарних технологій зійшлися в інтелектуальному поєдинку «Допитливий розум»  з бажанням попри все випередити конкурентівта стати переможцем.

Під час гри студенти продемонстрували високий рівень підготовки, логіку мислення,креативність, почуття гумору та глибокі знання мови й культурних особливостей країн, мову яких вивчають у Черкаському державному технологічному університеті.

Перемогу в інтелектуальній баталії здобула команда «Чорна зірка», випередивши «Силу дівчат» лише на один бал. Переможці отримали солодкий приз та звання англомовних інтелектуалів.