Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ долучилися до Міжнародної акції «Lots of socks»
Четвер, 21 березня 2019 12:18

Студенти ЧДТУ долучилися до Міжнародної акції «Lots of socks»

Сьогодні у  Міжнародний день людей з синдромом Дауна у холі першого корпусу Черкаського державного технологічного університету за ініціативи кафедри «Соціального забезпечення» студенти групи СЗ-1710 та викладачі кафедри приєдналися до акції - флешмобу «Lots of socks». Невипадково 21-й день 3-го місяця року було обрано, аби показати, що синдром Дауна пов'язаний із наявністю у клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-й парі.

У Всесвітній день людей із синдромом Дауна весь світ приєднується до акції - флешмобу «Lots of socks». Усі охочіпоказати свою підтримку людям із синдромом Дауна надягають дивним чи кумедним чином шкарпетку — у такий спосіб, щоб це могло спричинити подив людей на вулиці. Адже це саме та реакція, яку відчувають на собі щодня люди із синдромом Дауна, спілкуючись із оточуючими або просто виходячи на вулиці міста.