Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулася презентація мистецького фестивалю «Ї»
Понеділок, 18 березня 2019 13:11

У ЧДТУ відбулася презентація мистецького фестивалю «Ї»

Сьогодні на засіданні Студентської ради Черкаського державного технологічного університету студент ІІ курсу, факультету Гуманітарних технологій, спеціальності «Політична філософія»,  амбасадор фестивалю «Ї» Андрій Тіщенко презентував проект та всі цікаві локації, які будуть представлені на заході.

Мистецький фестиваль «Ї» - щорічний триденний мистецький захід, який відбудеться 3-5 травня у місті Тернопіль. Основна мета цієї події популяризація мистецтва.

Фестиваль міститиме денну та нічну програми, що у свою чергу передбачають:
~ виступи музичних гуртів ( “Один в каное”, “LATEXFAUNA”, "Жадан і Собаки" та інші);
~ літературні читання ( Олександр Ірванець, Юрко Позаяк, Ростислав Семків, Іван Байдак, Макс Кідрук, Анатолій Дністровий та інші);
~ презентації книг;
~ прес-конференції;
~ виставку картин;
~ покази кіно та багато іншого!

Андрій Тіщенко як амбасадор фестивалю “Ї” має 10 акційних квитків, які дозволяють відвідати всі локації протягом трьох днів. Організаторита амбасадориодним з яких є Андрій Тіщенко допомагають з логістикою та пошуком житлаусі бажаючим взяти участь у фестивалі.