Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ привітали з ювілеєм почесного ветерана праці
Вівторок, 12 березня 2019 11:16

Представники ЧДТУ привітали з ювілеєм почесного ветерана праці

7 березня 2019 року відсвяткував 90-річний ювілей почесний ветеран праці, старший викладач кафедри механіки, поліграфічних машин і технологій ЧДТУ Криштопа Віктор Порфирович, який  з 70-х років минулого століття працював в університеті і багато років свого життя присвятив розбудові навчального закладу.

У дружньому затишному колі сім’ї ювіляра пошанували представники Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки, профспілкового комітету, адміністрації ЧДТУ та кафедри механіки, поліграфічних машин і технологій ЧДТУ Почесними грамотами та грошовими подарунками. Віктор Порфирович зі своєю дружиною, яка, до речі, відсвяткувала 88 річчя наступного ж дня 8 березня, разом вже 62 роки. Під час спілкування та смачного частування іменинники та гості  отримали масу позитивних світлих емоцій, теплих щирих слів привітань і побажань.

Зичимо легендарному подружжю міцного здоров’я, добробуту, злагоди і багато років щасливого життя!

Галерея зображень