Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулася презентація проекту «Що я можу зробити для України»
Понеділок, 11 березня 2019 14:29

У ЧДТУ відбулася презентація проекту «Що я можу зробити для України»

Сьогодні на засіданні Студентської ради Черкаського державного технологічного університету фахівець з інформаційно-консультативної роботи Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Микола Максьома презентував проект соціальних ініціатив студентської молоді «Що я можу зробити для України».
     Мета цього проекту, який триватиме з березня до листопада 2019 року – отримання молоддю нових знань та навичок щодо сучасного процесу державотворення, усвідомлення проблеми оптимізації державного устрою в Україні та роль молоді щодо їх вирішення, а також мотивація молоді до громадської та політичної активності.
      Організатори проекту забезпечують учасників харчуванням під час тренінгів, поліграфічними та роздатковими матеріалами, покривають витрати на екскурсії, а по завершенню навчання учасники отримають сертифікати.
      Для участі студентської молоді у відбірковому етапі проекту потрібно написати есе на тему «Що я можу зробити для України» та до 15 березня надіслати його в електронному вигляді на e-mail Молодіжного ресурсного центру Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням теми листа «Що я  можу зробити для України». При подачі кожної окремої роботи на титульній сторінці вказати ПІБ, навчальний заклад, спеціальність, курс, телефон, e-mail учасника проекту.
     Вимоги до оформлення есе:
обсяг до 3 сторінок (ф. А 4);
Шрифт – TimesNewRoman;
Кегль – 14;
Міжрядковий інтервал – 1,5;
Мова – українська;
     Структура есе:
титульна сторінка;
вступ (висвітлення проблематики);
основна частина (наведення прикладів вирішення проблеми);
висновки.
     Тематика есе:
1) економічна;
2) екологічна;
3) культурно-мистецька;
4) соціальна;
5) наукова (освітня);
6) молодіжна політика;
7) розвиток інфраструктури;
8) спортивна, пропаганда здорового способу життя;
9) національно-патріотичне виховання;
10) права людини.
     Після завершення прийому робіт, учасників повідомлять про подальшу участь у проекті та заплановані заходи.
Контактна особа: заступник директора ЧОМРЦ, Левченко Олена 068-58-24-386, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..