Ви тут: ЧДТУ Новини Команда ЧДТУ посіла друге місце у регіональних змаганнях чемпіонату України з баскетболу
П'ятниця, 01 березня 2019 08:51

27 лютого на спортивній базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися регіональні змагання чемпіонату України з баскетболу серед студентських чоловічих команд.
    Заявку на перемогу у цих змаганнях подали баскетбольні команди від закладів вищої освіти Черкаської області: Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Уманського державного педагогічного університету, Уманського  національного університету садівництва.
    За результатами змагань баскетболісти Черкаського державного технологічного університету посіли ІІ місце, поступившись лідеру першості - збірній команді  Черкаського національного університету.
    Готували та представляли команду ЧДТУ  на змаганнях доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Лариса Ярославська та старший викладач кафедри РСКС  Костянтин Рудаков.
    Вітаємо наших призерів та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!