,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Представники кафедри соціального забезпечення ЧДТУ взяли участь у «Ярмарці можливостей для молоді»
П'ятниця, 01 лютого 2019 09:52

Представники кафедри соціального забезпечення ЧДТУ взяли участь у «Ярмарці можливостей для молоді»

Представники кафедри соціального забезпечення ЧДТУ взяли участь у «Ярмарці можливостей для молоді»
    31 січня завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба разом зі старшим викладачем кафедри Анною Джиквас та студентами взяли активну участь у  «Ярмарці можливостей для молоді», організованій Черкаським молодіжним ресурсним центром.
    Гості заходу мали нагоду познайомитися та поспілкуватись з молодіжними лідерами, активістами та волонтерами; дізнатись більше про роботу Молодіжного центру, Патріотичне виховання Черкащини, діяльність державних і громадських організацій, що працюють з молоддю, про цікаві можливості для молоді й актуальні проекти 2019 року.
    Під час події представники кафедри соціального забезпечення розповіли гостям та учасникам «Ярмарки можливостей для молоді» про професійні навички, знання і перспективи, які можна здобути, обравши для навчання надзвичайно актуальну для сьогодення спеціальність «Соціальне забезпечення» у Черкаському державному технологічному університеті. Крім цього, для всіх зацікавлених викладачі та студенти розповіли про спеціальності факультету гуманітарних технологій ЧДТУ, особливості цьогорічної вступної кампанії та переваги навчання в Черкаському державному технологічному університеті.