Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти-магістри ЧДТУ отримали шість патентів у галузі будівництва
Вівторок, 22 січня 2019 09:07

Студенти-магістри ЧДТУ отримали шість патентів у галузі будівництва

Наразі на будівельному факультеті Черкаського державного технологічного університету навчається 80 студентів-магістрів за спеціальністю 192 – «Будівництво та цивільна інженерія». Значна увага при їх підготовці, як майбутніх фахівців, у галузі будівництва  приділяється науковим дослідженням. У зв’язку з цим, студенти вивчають ряд дисциплін наукового спрямування, пов’язаних із вирішенням різноманітних проблем у галузі.
     Відтак, під час вивчення курсу «Основи наукових досліджень» (викладач – доцент Микола Березань) студенти-магістри  із груп МГБ-701 та МГБ-702 (Алла Царенко, Наталія Росошенко, Сінді Бондаренко, Катя Нероденко, Владислав Закорецький) за результатами практичної самостійної роботи над проблемами будівництва в складних інженерно-геологічних умовах отримали шість патентів на конструкції фундаментів та способи їх влаштування.  Ідеї та конструктивні розробки юних науковців заслуговують на високу оцінку, а  самі вони підтверджують своїми здобутками, що є фахівцями високого рівня.