Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройшли спеціальні об’єктові тренування
Четвер, 20 грудня 2018 11:33

У ЧДТУ пройшли спеціальні об’єктові тренування

20 грудня 2018 року об 11:00 у Черкаському державному технологічному університеті проведені спеціальні об’єктові тренування формувань і служб цивільного захисту університету. Під час заходу відпрацьовано дії працівників і студентів у випадку виникнення пожежі.

За легендою в результаті проведення хімічних експе6рементів у лабораторії 410 на четвертому поверсі другого навчального корпусу виникла пожежа. У наслідок пожежі утворилося задимлення лабораторії, також дим потрапив до коридору четвертого поверху. Оперативно та організовано була проведена евакуація викладачів та студентів.  Силами добровольчої пожежної дружини ЧДТУ умовна пожежа була ліквідована подачею двох стволів від пожежних кранів та двома вогнегасниками.