Ви тут: ЧДТУ Новини Магістри-дизайнери ЧДТУ успішно захистили випускні проекти
Четвер, 20 грудня 2018 09:21

Магістри-дизайнери ЧДТУ успішно захистили випускні проекти

13 та 14 грудня 2018 року в Черкаському державному технологічному університеті відбувся захист випускних проектів студентів магістратури   спеціальності 022 «Дизайн».

На захист були запрошені представники фірм-замовників, батьки, художники та студенти.

Всі 20 допущених до захисту студентів успішно захистили свої проекти, зокрема 12 магістрів отримають дипломи з відзнакою.

Варто зазначити, що Юлія Бублій та Неля Шкребтій з групи МДЗ-32 захищалися за конкретними завданнями виробництв. ТемуСистематизація підходів дизайн-проектування інтер’єрів культурних центрів об’єктів інноваційної архітектури” розкривала Юлія Бублій, а “Етнічні мотиви Середньої Наддніпрянщини в дизайн-проектуванні інтер’єрів сучасних оздоровчих комплексів” досліджувала Неля Шкребтій.

Світлана Швець з групи МДЗ-33 отримала відзнаку екзаменаційної комісії, а її одногрупниця Ольга Івченко - рекомендацію до вступу в аспірантуру.