Ви тут: ЧДТУ Новини 14 грудня в Черкасах відзначили 75-у річницю визволення міста від нацистських окупантів
П'ятниця, 14 грудня 2018 14:31

У ніч із 12 на 13 листопада 1943-го року розпочалося визволення нашого міста від нацистських загарбників. 20 листопада точилися запеклі бої за місто, під час яких воїни 254-ої і 373-ої стрілецьких дивізій відвойовували в агресорів вулицю за вулицею.
Загалом, окупація міста Черкаси тривала 833 дні: тридцять днів кровопролитних боїв на підходах до міста і ще двадцять чотири – на його вулицях. 14 грудня 1943 року Черкаси визволили від нацистських агресорів.

Делегація Черкаського державного технологічного університету на чолі з ректором Олегом Григором взяла участь в  урочистих та долучилася до церемонії покладання квітів до Пагорба Слави.

Ми пам'ятаємо тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення та майбутнє прийдешніх поколінь. Пильно оберігаємо у серці згадки про події минулого та робимо все можливе, аби більше ніколи не повторилися сумні сторінки української історії.