Ви тут: ЧДТУ Новини До Дня студента в ЧДТУ нагородили найактивніших студентів та кураторів академічних груп
Четвер, 15 листопада 2018 15:45

15 листопада, напередодні Міжнародного дня студента, в Черкаському державному технологічному університеті відбулося урочисте нагородження студентів та кураторів академічних груп, які брали активну участь у громадському житті вишу, зробили вагомий внесок у розбудову студентського самоврядування та мають свідому громадянську позицію.

Перший проректор ЧДТУ Євген Ланських привітав усіх із Міжнародним Днем студента, побажав успіхів у навчанні та реалізації творчого потенціалу.

Всі професори та викладачі колись були студентами. Я теж навчався у Черкаському державному технологічному університеті. Кожен, хто вже закінчив навчання, підтвердить, що це дійсно були найкращі роки, які пригадуєш все життя з посмішкою та задоволенням, зазначив у вітальному слові Євген Ланських та виконав почесну місію, вручивши Грамоти ЧДТУ найактивнішим студентам вишу та кураторам академічних груп.