Ви тут: ЧДТУ Новини На будівельному факультеті ЧДТУ пройшла посвята в першокурсники
П'ятниця, 26 жовтня 2018 09:27

На будівельному факультеті ЧДТУ пройшла посвята в першокурсники

26 жовтня  в дружній родині будівельного факультету Черкаського державного технологічного університету студенти-першокурснки груп ЕК-83, Б-81, ГЗ-83, ХТ-84 , Бск-64, ЕКск-66, ГЗск-65, ХТск-67 разом зі своїми куратораторами  взяли участь у традиційному заході «Посвята в першокурсники».
−   Сьогодні у вас починається відповідальне студентське життя. Бажаю вам впевненості у власних силах, успіху в навчанні, гармонійного розвитку в Черкаському державному технологічному університеті, − звернувся з вітальним словом до першокурсників декан будівельного факультету ЧДТУ Денис Грецький.
Студентська рада будівельного факультету на чолі з Катериною Колісник підготувала для першокурсників цікаві ребуси, квести та вікторини на швидкість і кмітливість. Усі студенти успішно виконали завдання і урочисто отримали залікові книжки.
Для підсилення святкової атмосфери Профспілковий комітет ЧДТУ привітав переможців апетитним тортом та смачним соком.