Ви тут: ЧДТУ Новини Колектив ЧДТУ долучився до урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України
Четвер, 23 серпня 2018 14:28

Колектив ЧДТУ долучився до урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України

Колектив Черкаського державного технологічного університету на чолі з ректором Олегом Григором долучився до урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України, що відбулися сьогодні на Соборній площі міста.

Під час урочистостей очільники області та міста привітали всіх зі  святом та вручили працівникам різних галузей і військовослужбовцям державні та обласні відзнаки. Крім цього, творчі колективи міста підготували музичні вітання до Дня Державного Прапора.

З нагоди державних свят у місті відбудеться низка заходів, у яких братимуть участь і представники Черкаського державного технологічного університету.