Ви тут: ЧДТУ Новини Вступники, що не пройшли на бюджет, ще мають шанс навчатися у ЧДТУ
Понеділок, 06 серпня 2018 11:46

Вступники, що не пройшли на бюджет, ще мають шанс навчатися у ЧДТУ

Майбутні першокурсники продовжують подавати оригінали документів та підтверджувати своє бажання здобути освітній ступінь бакалавра у Черкаському державному технологічному університеті.

Найбільше місць держзамовлення отримали такі спеціальності ЧДТУ: хімічні технології та інженерія, соціальне забезпечення, харчові технології, будівництво та цивільна інженерія.

На другому місці – комп’ютерна інженерія, автомобільний транспорт, прикладна механіка, автоматизація та компютерно-інтегровані технології, телекомунікація та радіотехніка, екологія, геодезія та землеустрій, облік і оподаткування.

Черкаський державний технологічний університет вітає своїх вступників та нагадує, що їм слід виконати вимоги до зарахування і подати оригінали документів до 18-ї години 6 серпня.

Наразі приймальна комісія ЧДТУ працює у такому ж посиленому режимі, приймаючи заяви вступників, що не потрапили на місця державного замовлення – вони мають шанс навчатися у ЧДТУ на контрактній основі.

Приймальна комісія ЧДТУ знаходиться за адресою: бульвар Шевченка, 460, 1-й поверх навчального корпусу № 1.