Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ завершився прийом заяв від вступників
П'ятниця, 27 липня 2018 10:39

У ЧДТУ завершився прийом заяв від вступників

У ЧДТУ завершився прийом  заяв від вступників

26 липня Приймальна комісія Черкаського державного технологічного університету завершила прийом документів від вступників, які виявили бажання навчатись за бакалаврськими та магістерськими програмами. У розпалі − проведення вступних випробувань.

Всього до ЧДТУ подано 5339 заяв, з яких понад 3300 − на перший курс бакалаврських програм, та 2000 − у магістратуру. Зокрема, більше 1000 заяв надійшло від випускників технікумів та коледжів.

Першого серпня з нетерпінням очікують всі – і вступники, і працівники університету. Саме в цей день будуть оприлюднені рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.

Бажаємо всім успіхів і чекаємо на Вас у Черкаському державному технологічному університеті!