Ви тут: ЧДТУ Новини За перший тиждень вступної кампанії до ЧДТУ надійшло понад 4 тисячі заяв
Четвер, 19 липня 2018 13:01

За перший тиждень вступної кампанії до ЧДТУ надійшло понад 4 тисячі заяв

За перший тиждень вступної кампанії до Черкаського державного технологічного університету абітурієнти подали понад 1700 електронних заяв на 1-ий курс, 800 заяв − випускники коледжів та технікумів за скороченою формою навчання та 1500 – бакалаври, які планують здобути  ступінь магістра.

− Найбільш затребуваними є спеціальності геодезія та землеустрій, соціальне забезпечення, дизайн, історія та археологія, економічні спеціальності загалом,− констатує відповідальний секретар приймальної комісії  ЧДТУ Віктор Демиденко.− Традиційно користуються попитом спеціальності факультету інформаційних технологій і систем.

На сьогодні, заявами абітурієнтів представлено усі регіони України, але найбільше вступників – із Черкаської, Київської, Кіровоградської, Вінницької та Полтавської областей.

Приймальна комісія ЧДТУ знаходиться за адресою: бульвар Шевченка, 460, 1-й поверх навчального корпусу № 1.