Ви тут: ЧДТУ Новини 17 липня – День етнографа
Вівторок, 17 липня 2018 10:03

17 липня – День етнографа

Сьогодні, 17 липня, в Україні відзначають День етнографа – свято фахівців, які вивчають культуру й побут народів світу, їхнє походження, розселення та культурно-історичні взаємовідносини.

День етнографа започаткований на честь Дня народження етнографа і мандрівника Миколи Миколайовича Миклухо-Маклая та активно відзначається з 70-80-х років XX століття.

Оскільки середина липня є традиційним часом для проведення етнографічних практик, свято, що припадає на середину експедиції, швидко завоювало популярність, а кількість фахівців, які відзначають його зростає з кожним роком.

Вітаємо зі святом істориків, краєзнавців, дослідників народної творчості та побуту і усіх хто описує, чи вивчає народи світу, а особливо студентів та викладачів кафедри історії та права ЧДТУ. Бажаємо цікавих етнографічних знахідок та успіхів у професійній діяльності.

Галерея зображень