,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ відвідали Миронівський хлібопродукт
Середа, 04 липня 2018 13:33

Представники ЧДТУ відвідали Миронівський хлібопродукт

Представники ЧДТУ відвідали Миронівський хлібопродукт

Черкаський державний технологічний університет завжди приділяв особливу увагу забезпеченню практичної підготовки своїх студентів, особливо технічного спрямування, та розширював можливості працевлаштування своїх випускників. З цією метою університет щорічно заключає договори про співпрацю з підприємствами міста, області та України в цілому.

Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлено брендами Наша Ряба, Легко, Бащинський та ін.

Черкаський державний технологічний університет співпрацює з холдингом вже досить тривалий час. Багато випускників університету після закінчення навчання працевлаштувалися у холдингу та успішно працюють. Політика холдингу завжди була спрямована на максимальну відкритість та практичність, тому кадрова служба холдингу неодноразово забезпечувала цікаві та змістовні екскурсії для студентів університету, надавала місце для практики тощо.

От і в цьому році, на початку червня, на запрошення Миронівського комбінату з переробки курчат-бройлерів студенти кафедр електротехнічних систем (ЕТС) та приладобування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій (ПМКТ) факультету електронних технологій і робототехніки (ФЕТР) відвідали комбінат з ознайомчою виробничою екскурсією.

Студенти мали змогу ознайомитися досить детально з роботою автоматизованих та конвеєрних ліній переробки курятини та обов’язками служби електротехнічного забезпечення і ремонту цих ліній. Учасники екскурсії побачили на власні очі, як відбувається безпосередньо сам процес переробки курятини від живої птиці до підготовленої до транспортування вже обробленої та фасованої продукції, яку ми бачимо в наших магазинах.

Після змістовної екскурсії студенти мали змогу поставити всі питання, які виникли в її процесі та цікавили студентів, наприклад, щодо змінності та умов праці, кваліфікаційних вимог та обов’язків інженерів служби ремонту та електрозабезпечення.

Крім пізнавальної екскурсії студенти мали змогу також помилуватися красотами рідної Черкащини.