Ви тут: ЧДТУ Новини Команда ЧДТУ посіла І місце на «BestRoboFest»
Четвер, 14 червня 2018 15:31

Команда ЧДТУ посіла І місце на «BestRoboFest»

2-3 червня на базі курортного комплексу Bartolomeo Best River Resortу місті Дніпро відбувся відкритий всеукраїнський фестиваль з робототехніки та інновацій «BestRoboFest».

Кафедра приладобудування, мехатроніки та комп'ютеризованих технологій Черкаського державного технологічного університету взяла участь у змаганнях FreeStyle (конкурс технічних проектів). Команда «Студент» у складі Сергія Філімонова – доцента кафедри приладобудування, мехатроніки та комп'ютеризованих технологій ЧДТУ та  Дмитра Бачерікова – група МП-062, 2-й курс магістратури посіла І місце у змаганнях Free Style (конкурс технічних проектів) в категорії  Seniors.

Сьогодні громадська організація «АСОЦІАЦІЯ НООСФЕРА» відроджує інтерес до інжинірингових спеціальностей, створює спільноту молодих талановитих інженерів і приділяє особливу увагу розвитку інновацій в Україні.

Галерея зображень