Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ в ефірі радіо «Рось» говорили про відкриття Інформаційного центру ЄС
Вівторок, 05 червня 2018 15:01

Сьогодні, 5 червня, проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ, професор Валентин Лазуренко та професор кафедри фінансів ЧДТУ Олена Березіна взяли участь у прямому ефірі програми «Між нами»на радіо «Рось». Під час ефірного спілкування з журналістом Оленою Олександровою представники ЧДТУ ґрунтовно обговорили важливість відкриття у Черкаському державному технологічному університеті Інформаційного Центру Європейського Союзу в Черкаській області. Завтра, 6 червня об 11:15, Представництво Європейського Союзу в Україні, у межах угоди про співпрацю з навчальним закладом, урочисто відкриє Інформаційний Центр ЄС, який інформуватиме населення міста Черкас і Черкаської області про можливості євроінтеграції на регіональному та локальному рівнях. Інформаційний Центр ЄС в ЧДТУ отримуватиме інформацію від офіційних установ Європейського Союзу, Європейської Комісії, Європейської Ради, Євростату, Комітету з соціальної політики, Комітету регіонів, Європейського Інвестиційного Банку тощо. До того ж, Інформаційний Центр ЄС надаватиме широкий вибір різноманітних публікацій, періодичних видань, журналів ЄС, статистичних збірників щодо європейської економіки та права, та інших матеріалів, що стосуються діяльності ЄС.

Відтак, вже завтра у Черкаському державному технологічному університеті відкриється ще один інтерактивний майданчик комунікації та співпраці територіальної громади, бізнесу та влади для досягнення єдиної, спільної мети – сталого розвитку та європейської інтеграції.