Ви тут: ЧДТУ Новини Кафедра безпеки життєдіяльності ЧДТУ запрошує на тематичний вебінар в межах Тижня безпеки дорожнього руху
П'ятниця, 25 травня 2018 12:35

З 21 до 27 травня в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Черкаський державний технологічний університет, як і всі державні установи, в ці дні звертає особливу увагу на безпеку дорожнього руху, оскільки на наших шляхах щодня гине близько 11 осіб, серед яких  пішоходи, велосипедисти, водії транспортних засобів – учасники дорожнього руху.

В Україні розроблена Державна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року. За Програмою застосовуються чотири важелі керування безпекою руху: розвиток інфраструктури доріг, покращення системи нагляду і контролю, осучаснення надання невідкладної медичної допомоги та просвіта населення про шляхи забезпечення безпеки на дорогах.

Кафедра безпеки життєдіяльності ЧДТУ звертає Вашу увагу на перший національний вебінар з безпеки дорожнього руху.

26 травня о 10:30 Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді “Traffic Challenge” проведе всеукраїнський вебінар з безпеки дорожнього руху.

Он-лайн вебінар транслюватиметься на новій спеціально розробленій освітній платформі First Road Safety Hub (FroSH). FRoSH — це перша в Україні он-лайн платформа з безпеки дорожнього руху, яка поєднує в собі різні формати навчання.

Перший вебінар буде доступний за посиланням: http://trafficchallenge.com.ua/frosh/online-трансляції-live-stream/ (посилання буде відкрите до 21:00 27 травня 2018 року). Усі, хто зареєструється під час самого вебінару та пройде курс, отримають сертифікат.

Участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА.

Слухачам курсу розкажуть і покажуть на манекенах та за допомогою спецобладнання:

• чому діти, що знають правила – порушують їх,

• які місця в транспорті (в тому числі і вмаршрутках) - найнебезпечніші,

• де є небезпеки для наших необізнаних громадян, про які знають у Європі навіть діти,

• навіщо насправді вам математика та фізика в реальному дорожньому трафіку,

• що робити та чого не робити на місці ДТП,

• про що незнають вагітні за кермом та багато іншого.

Програма складається з 3-х частин та триватиме 2,5 години.