Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ отримав Подяку від організаторів фестивалю «Народ Героїв»
Середа, 23 травня 2018 16:01

ЧДТУ отримав Подяку від організаторів фестивалю «Народ Героїв»

Два дні поспіль, 8 та 9 травня, у Черкасах проходив патріотично-освітницький фестиваль «Народ Героїв», організований ГО «Mezha Ua», ГО «Наш Батальйон» та ГО «ТВОРЧИЙ КОЛОВРАТ» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської міської ради. Черкаський державний технологічний університет активно долучився до патріотичної події та вшанування подвигу українського народу. До того ж, під час заходу викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету харчових технологій та сфери обслуговування ЧДТУ пригощали черкащан та гостей міста смачним кулішем з грибами в Долині троянд.

Відтак, ГО «МЕЖА.ЮА» та перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль відзначили Черкаський державний технологічний університет Подякою за підтримку та розвиток мистецтва, популяризацію культурно-історичної спадщини та вагомий внесок у козацько-патріотичне виховання та духовне збагачення України.