Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Спільна програма стипендій з інженерії 2016 року
Середа, 23 березня 2016 17:07

Спільна програма стипендій з інженерії 2016 року

Інформуємо, що в рамках програми спільного фінансування стипендій ЮНЕСКО/Польща в галузі інженерії 2016 року, Національна комісія Республіки Польща у справах ЮНЕСКО та кафедра ЮНЕСКО з науки, технологій та інженерної освіти виділили 35 стипендій (тривалістю до 6 місяців) на базі AGH Університету науки і технології в Кракові (Республіка Польща).

Початок навчання у жовтні 2016 року. Одержувачам цих стипендій буде надана можливість провести індивідуальну програму досліджень в галузі науки, техніки та інженерії.

Детальна інформація про стипендії знаходиться запосиланням: 12ed-21.03.2016.zip

Останній термін подачі документів – 30 квітня 2016 року.

Заявки слід надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Mr. Stoyan Bantchev, керівник Програми (UNESCO, 7, Place de Fontenoy-75352 Paris 07 SP, France).

Джерело: http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2016/03/21/spilna-programa-stipendij-z-inzheneriyi-2016-roku/