Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції До уваги студентів, аспірантів та випускників!
Вівторок, 15 березня 2016 10:37

До уваги студентів, аспірантів та випускників!

Бажаєте пройти практику з фахової дисципліни на підприємствах в Німеччині? Тоді приходьте на презентацію Стипендіальної програми німецької економіки.

Презентацію буде проводити координатор програми, представник Європейського офісу при Торгово-промисловій палаті України
 п. Мартін Ройтер.

Брати участь можуть студенти (починаючи з третього курсу), аспіранти та випускники (якщо від часу отримання диплому ВНЗ минуло не більше 18 місяців). Програма фінансується урядом ФРН.

Презентація буде проходити в кінозалі Iкорпусу ЧДТУ, 21 березня 2016 року об 11:20.

Коротко про програму:

Cтипендіальна програма німецької економіки - це унікальна програма, яка дає можливість студентам і випускникам українських вузів проходити стажування за фахом на підприємствах у Німеччині. Всі основні витрати покриваються програмою, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ).
Тривалість програми: близько 5 місяців, починаючи з початку лютого кожного року.
Стипендія становить 550 євро на місяць, а також покриваються витрати:

• Проживання
  • Медичну страховку
  • Трансфер до Німеччини і назад
  • Трансфер з Берліна (де відбудеться вступний семінар при початку стипендії) до місця проживання

Формальні вимоги до учасників:

• Українське громадянство
  • Будучи студентом українського вузу (III / IV ступеня акредитації), аспірантом або випускником такого ж вузу. Закінчення навчання не більше 18 місяців перед початком програми (1 січня кожного року), тобто для участі в програмою 2016 року, треба щоб учасник програми був або студентом (3-ого курсу або вище), або аспірантом, або випускником (2015 або 2016 рр.)
  • Затребувані спеціальності: (переважно) інженерія, архітектура, економіка / менеджмент, прикладні природничі науки, агрономія, IT, юриспруденція, журналістика.
  • Володіння та / або німецьким / англійською мовою на рівні B2
  • Максимальний вік при початку програми: 30 років.