Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Конкурс стипендії уряду Франції на навчання 2016 рік
Середа, 02 березня 2016 11:55

Конкурс стипендії уряду Франції на навчання 2016 рік

скачанные файлы

Уряд Франції оголосив конкурс стипендій на навчання на 2016 рік:

- у магістратурі (Master 2) за будь-якою дисципліною, тривалістю 9 місяців (615 євро)

- в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією (три наукові стажування по 4 місяців впродовж 3 років, 767 євро)

- за магістерською програмою COPERNIC (12 місяців, 767 євро) для фахівців економічної та інженерної галузей; www.cdi.fr/copernic

Умови до кандидатури:

- бути громадянином України віком до 30 років та постійно проживати в Україні

- мати диплом про вищу освіту українського навчального закладу (Бакалавр / Спеціаліст / Магістр)

Критерії надання стипендії:

- високий рівень академічної підготовки кандидата;

- якісний та аргументований навчальний проект з обґрунтуванням професійної орієнтації;

- володіння французькою та/абоанглійськоюмовамизалежновіднавчального проекту;

- розробка індивідуального студентського проекту в рамках вже існуючого або новоствореного французько-українського проекту співпраці в освітній та/або науковій сфері.

Завантажити презентаційну брошуру COPERNIC

Кінцевий термін подання заявки – 15 березня 2016 року.

Джерело: