Ви тут: ЧДТУ Міжнародна діяльність Новини, оголошення, конференції Конференція в місті Ольштин, Польща (27–28 лютого 2015 р.)
Четвер, 05 лютого 2015 12:34

Конференція в місті Ольштин, Польща (27–28 лютого 2015 р.)

Шановні науковці!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Науково-практичне вирішення продовольчої, енергетичної та соціально-економічної проблем розвитку суспільства в умовах фінансово-економічної кризи», яка відбудеться 27–28 лютого 2015 року в місті Ольштин, Польща.

На конференції планується обговорення за економічним, сільськогосподарським та технічним напрямами.

Для публікації у зарубіжному збірнику приймаються матеріали викладачів ВНЗ, науковців науково-дослідних установ, аспірантів, магістрантів, представників органів державного і місцевого самоврядування, підприємств, фінансових установ, фахівців, які мають науково-практичний інтерес за тематикою конференції.

До 28 лютого (включно) необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. матеріали доповіді та відскановану копію квитанції про сплату публікаційного внеску, а також заповнити авторську електронну форму.

Робочі мови конференції: польська, словацька, англійська, українська, російська.

Усі учасники з України будуть забезпеченні збірником тез конференції.

Детальна інформація про конференцію міститься на сайті.

Контактна інформація (Україна):
Міжнародний інноваційний кластер «Конкурентоспроможність»
вул. Тролейбусна, 12, к. 214, м. Тернопіль, Україна
Телефон для довідок: +38 (096) 474-69-32